Volkswagen Polo - podstawowe informacje o modelu i dostępnych generacjach
Tekst opracowany z wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Zasady i ograniczenia
Volkswagen Polo 2026 to nadal jeden z najpopularniejszych miejskich samochodów hatchbacków dostępnych w tej klasie. Model ten szanuje się za połączenie praktyczności, nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz szerokiej gamy jednostek napędowych. W 2026 roku dostępne są cztery nowe pokolenia tego segmentowego lidera, przy czym najnowszą generację wyróżnia intensywny rozwój w kierunku napędów hybrydowych i elektrycznych.
Pokolenia modelu zaczynają się od klasycznej generacji 9N, którą można jeszcze dziś znaleźć na rynku wtórnym w atrakcyjnych cenach. Pokolenia VW Polo 9N różnią się jednostkami silnikowymi, a jego podstawą techniczną jest płyta podłogowa A04, dzielona z Audi A2 oraz SEAT Ibiza Mk3. Dostępny w tej generacji hatchback został uzupełniony wersją Classic, czyli sedanem, który na niektórych rynkach stanowi istotny wariant dla miłośników kompaktowych nadwozi. Dodatkowo w ofercie znajduje się Cross Polo, którego charakterystycznym elementem jest podwyższone zawieszenie oraz plastikowe akcenty zewnętrzne, a także 17-calowe felgi York.
Wersje nowszych pokoleń Polo w 2026 roku rozszerzyły dostępność nadwozia o kombi, co zwiększa praktyczność tego miejskiego samochodu. Istotnym osiągnięciem jest wprowadzenie jednostek hybrydowych oraz elektrycznych, które pozwalają łączyć niskie emisje z wysoką dynamiką jazdy. Dla tradycyjnych użytkowników pozostają dostępne silniki benzynowe TSI oraz wysokoprężne TDI-CR DPF, które w wersjach BlueMotion Technology oferują najniższe zużycie paliwa w całej gamie modeli. BlueMotion Technology dostępna w wersjach 1.0, 1.2 TSI, 1.4 TDI, 1.6 TDI-CR DPF. Wersja Classic zawierała plastikowe elementy, 17-calowe aluminiowymi felgami York i podwyższone zawieszenie.
| Typ silnika | Zużycie paliwa [l/100 km] | Koszt 100 km [zł] |
|---|---|---|
| 1.0 60KM 44kW | 5,3 | 42,37 |
| 1.0 BlueMotion Technology 60KM 44kW | 4,8 | 38,23 |
| 1.0 75KM 55kW | 5,0 | 40,09 |
| 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW | 6,0 | 47,79 |
| 1.2 TSI 105KM 77kW | 6,3 | 50,02 |
| 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW | 6,0 | 47,39 |
| 1.2 60KM 44kW | 6,7 | 53,48 |
| 1.2 70KM 51kW | 6,6 | 52,57 |
| 1.4 85KM 63kW | 6,6 | 52,44 |
| 1.4 TSI 180KM 132kW | 8,0 | 63,98 |
| 1.8 TSI 192KM 141kW | 8,1 | 64,71 |
| 1.2 TDI-CR DPF 75KM 55kW | 4,8 | 43,05 |
| 1.4 TDI 75KM 55kW | 4,9 | 43,60 |
| 1.4 TDI BlueMotion Technology 90KM 66kW | 4,6 | 41,65 |
| 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW 66kW | 4,4 | 13,87 |
| 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW 77kW | 5,0 | 45,21 |
Dla użytkowników rozważających zakup volkswagen polo 9n warto przyjrzeć się szczegółowej specyfikacji tej generacji. Model ten łączy klasyczną konstrukcję z praktycznym układem 270-litrowego bagażnika, który po złożeniu tylnych siedzeń zwiększa pojemność do 1030 litrów. Ładowność eksploatacyjna wynosi około 450 kilogramów, co czyni go kompetentnym partnerem dla rodziny. Dostępne wersje wyposażenia - Comfortline, Club, Trend, Trendline - oraz edycje limitowane takie jak Cricket, GTI Cup Edition, Silver Edition, Black Edition - pozwalają dopasować auto do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Różnice technologiczne pomiędzy VW Polo 9N a najnowszymi generacjami są fundamentalne dla decydujących przy zakupie decyzji. Chociaż starsza generacja nadal oferuje atrakcyjne ceny na rynku wtórnym, nowe warianty Polo w 2026 roku przewyższają ją pod względem dostępności jednostki silnikowej TSI oraz technologii BlueMotion. VW Polo 9N dostępny głównie jako hatchback, podczas gdy nowe generacje oferują również sedan i kombi. Dla użytkowników szukających ekonomicznej jazdy warto rozważyć jednostki z technologią BlueMotion, które oferują najniższe zużycie paliwa.
ZUŻYCIE PALIWA DLA WYBRANYCH JEDNOSTEK SILNIKÓW [L100 KM]
Volkswagen Polo 9N - historia, specyfikacja techniczna i najczęstsze wersje wyposażenia
Drugą generacją volkswagen polo 9n (C) został hatchback oferujący 3- i 5-drzwiowy układ, a na niektórych rynkach dostępną wersję sedan Classic. Model został zaprezentowany we wrześniu 2001 roku, natomiast sprzedaż rozpoczęła się w 2002 roku, a produkcja zakończyła się w 2009 roku. Wykorzystywaną płytą podłogową VW A04 była także baza Audi A2, SEAT Ibiza Mk3 i SEAT Cordoba Mk2, z czego wyróżniają się fabia Mk1 i Mk2 oraz VW Fox. W RPA model ten sprzedawano pod nazwą VW Polo Vivo.
Platforma A04 umożliwiła produkcję kilku modeli jednocześnie, co przekładało się na efektywność kosztową. Volkswagen Polo 9n dostępny był w 22 różnych wersjach wyposażeniowych, w tym w 10 najpopularniejszych: Comfortline, Club, Trend, Trendline oraz różne poziomy wyposażenia. Wersje limitowane takie jak Cricket, GTI Cup Edition, Silver Edition czy Black Edition przyciągały entuzjastów poszukujących unikatowych egzemplarzy.
Wersja Cross Polo wyróżniała się charakterystycznymi elementami z pola oraz 17-calowymi felgami aluminiowymi York, a dodatkowo podwyższone zawieszenie zapewniało lepszą przyczepność terenu. Standardowe wyposażenie obejmowało ABS, ESP oraz cztery poduszki powietrzne, co czyniło model fundamentalnym wyborem dla rodzin ceniących bezpieczeństwo. Dostępne były także wersje Plus z szybą tylną i bocznymi przyciemnionymi szybami oraz warianty R-Line Plus z lakierem metalicznym i pakietem drogowym.
| Silnik | Moc [KM] | Zużycie [l/100 km] | Cena za 100 km [zł] |
|---|---|---|---|
| 1.0 60KM | 60 | 5,3 | 42,37 |
| 1.0 BlueMotion 60KM | 60 | 4,8 | 38,23 |
| 1.2 TSI BlueMotion 90KM | 90 | 6,0 | 47,39 |
| 1.2 TSI 105KM | 105 | 6,3 | 50,02 |
| 1.4 85KM | 85 | 6,6 | 52,44 |
| 1.2 TDI-CR DPF 75KM | 75 | 4,8 | 43,05 |
| 1.4 TDI BlueMotion 90KM | 90 | 4,6 | 41,65 |
| 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW | 105 | 5,0 | 45,21 |
| 1.8 TSI 192KM GTI | 192 | 8,1 | 64,71 |
Dostępne jednostki obejmowały cztery czterocylindrowe silniki benzynowych o pojemnościach 1.0, 1.2, 1.4 oraz 1.8 TSI, a także trzy wersje diesla: 1.2 TDI, 1.4 TDI oraz 1.6 TDI-CR z filtrem cząstek stałych. Silnik 1.8 TSI w wersji GTI Cup Edition jest hot hatchem z 180 KM, osiągającą prędkość 225 km/h maksymalnie oraz przyspieszenie do 100 km/h w 7,5 sekundy. Dla porównania, wersja bazowa z 1.2 benzyną osiąga 152 km/h, a silnik 1.9 TDI - 206 km/h.
Wersja 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w 9,3 sekundy, natomiast podstawowy 1.2 benzyna potrzebuje 17,5 sekundy. Wszystkie wymienione jednostki wykorzystują technologię BlueMotion, dostępną m.in. dla 1.0, 1.2 TSI oraz 1.4 TDI. Dodatkowo w ofercie znajdowały się eksploatacje LPG, a w bardzo rzadkich przypadkach wersje hybrydowe i elektryczne, choć nie pełniły one roli masowych.
Skrzynie biegów dostępne w volkswagen polo 9n to zarówno pięcio- jak i sześciobiegowa manualna, a także cztero- lub sześciostopniowa automatyczna. Manualna skrzynia występowała w wersjach podstawowych, natomiast automatyczna dostępna była w Comfortline i wyższych pozycjach oferty. Dla tych, którzy cenią wygodę jazdy dostępny był także volkswagen polo automat z DSG - szybką, dwusprzęgłową skrzynią biegów.
Pojemność bagażnika wynosiła 270 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń można uzyskać płynność do 1030 litrów. Ładowność modelu wynosi około 450 kilogramów, co czyni go praktycznym wyborem dla małej rodziny. Technologia BlueMotion poprawiała efektywność paliwową, szczególnie w wersjach z silnikami diesla oraz niektórymi jednostkami benzynowymi.
Volkswagen Polo 9n uzyskał czterogwiazdkową ocenę w teście Euro-NCAP, co było istotnym osiągnięciem w 2002 roku. Główne zalety w testach bezpieczeństwa to efektywne poduszki powietrzne, system ESP oraz solidna konstrukcja nadwozia. Modele te cechowały się dobrą oceną dzięki wysokiej jakości wykonania i nowoczesnym systemom wspomagania jazdy.
Najczęstsze usterki volkswagen polo 9n to tuleje przednich wahaczy, stan tylnej belki oraz problemy z instalacją elektryczną - alternator, przełączniki, kierunkowskazy czy stacyjka. Przy ocenie używanego Polo 9N warto przyjrzeć się historii serwisowej - regularne wymiany oleju i filtrów przedłużają żywotność silnika. Sprawdzenie dokumentacji przy zakupie jest również istotne, bo oryginalny serwis elektryczny i gwarancja na elementy nadwozia są dużym plusem.
Główne miejsca produkcji to Wolfsburg w Niemczech, Pampeluna w Hiszpanii, Kurytyba w Brazylii oraz Bratysława w Słowacji. Model ten zastąpił wcześniejszą generację 6R, która pozostawała w ofercie VW do 2017 roku. Produkcja w Europie przekładała się na popularność modelu na rynku wtórnym, gdzie cieszył się dobrą opinią ze względu na niezawodność i niskie koszty eksploatacji.
Pierwsza wersja 9N wyróżniała się podwójnymi przednimi reflektorami oraz tylnymi światłami inspirowanymi Passatem B5.5. W 2005 roku wprowadzono połączone przednie światła i nowy design tyłu, a kolejne aktualizacje wersji Comfortline i Club poprawiały estetykę i funkcjonalność modelu. Te modyfikacje w trakcie całego okresu produkcyjnego poprawiały wygląd oraz użyteczność, co przyczyniało się do utrzymania atrakcyjności modelu na rynku.
Przed finalizacją zakupu przeprowadź jazdę próbną z różnymi prędkościami - to pozwoli wykryć ewentualne drgania w zawieszeniu. Volkswagen Polo 9n - produkowano - 2002-2009. Silnik 1.8 TSI GTI - osiąga - 225 km/h maksymalnie. Płyta podłogowa VW A04 - bazuje na - Audi A2, SEAT Ibiza.
ZUŻYCIE PALIWA [L100 KM] DLA SILNIKÓW POLO 9N
Ile pali Volkswagen Polo 1.2 benzyna - rzeczywiste zużycie i koszty eksploatacji
Volkswagen Polo 1.2 benzyna w wersji TSI zapewnia kompromis między dynamiką a efektywnością paliwową, choć jego średnie spalanie zależy istotnie od wersji silnika i stylu jazdy.
| Silnik | Zużycie [l/100km] | Koszt 100 km [zł] | Liczba wersji |
|---|---|---|---|
| 1.0 60KM 44kW | 5,3 | 42,37 | 5 |
| 1.0 BlueMotion Technology 60KM 44kW | 4,8 | 38,23 | 1 |
| 1.0 75KM 55kW | 5,0 | 40,09 | 3 |
| 1.2 TSI BlueMotion Technology 90KM 66kW | 6,0 | 47,39 | 4 |
| 1.2 TSI 105KM 77kW | 6,3 | 50,02 | 26 |
| 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW | 6,0 | 47,79 | 23 |
| 1.2 60KM 44kW | 6,7 | 53,48 | 20 |
| 1.2 70KM 51kW | 6,6 | 52,57 | 8 |
| 1.4 85KM 63kW | 6,6 | 52,44 | 46 |
| 1.4 TSI 180KM 132kW | 8,0 | 63,98 | 3 |
| 1.8 TSI 192KM 141kW | 8,1 | 64,71 | 4 |
Najbardziej efektywne w zużyciu są wersje z BlueMotion Technology, które redukują zużycie paliwa poprzez zaawansowane systemy odzysku energii i optymalizację jazdy. Silnik 1.0 BlueMotion Technology 60KM zapewnia najniższe spalanie w ofercie - 4,8 l/100 km, co czyni go fundamentalnym wyborem dla osób jeżdżących głównie poza miastem.
Dla silnika 1.2 TSI różnica pomiędzy standardową wersją 105KM a BlueMotion wynosi 0,3 l/100 km. Przy rocznym przebiegu 15 000 km i cenie paliwa 6,00 zł/litr ta różnica przekłada się na oszczędność 270 zł rocznie. Warto przyjrzeć się temu aspektowi przy planowaniu kosztów eksploatacji.
Jak wpływają warunki jazdy i styl na zużycie paliwa?
Jazda w mieście charakteryzuje się wyższym zużyciem paliwa ze względu na częste zmiany prędkości, irytację ruchu i krótkie odcinki. Dla 1.2 TSI 105KM osiąga to 6,3 l/100 km. Na trasie zużycie spada dzięki stałej prędkości i minimalizacji hamowań - można oczekiwać oszczędności do 0,5 l/100 km w porównaniu do jazdy miejskiej.
BlueMotion Technology wprowadza dodatkowe funkcje, takie jak system start-stop, regeneracyjne hamowanie i optymalizację momentu obrotowego, które znacząco redukują zużycie paliwa w realnych warunkach eksploatacji.
Benzyna czy diesel - który silnik jest bardziej opłacalny?
W porównaniu do diesla TDI-CR DPF najniższe zużycie w Polo 2026 r. wynosi 4,4 l/100 km, podczas gdy najoszczędniejsza wersja benzynowa 1.0 BlueMotion Technology osiąga 4,8 l/100 km. Różnica 0,4 l/100 km na korzyść diesla przy rocznym przebiegu 15 000 km i cenie paliwa 6,00 zł/litr daje szacunkową roczną oszczędność 360 zł.Choć diesel oferuje niższe zużycie, jego opłacalność zależy od częstotliwości wymiany oleju, dostępności serwisu oraz prognoz cen paliw. Dla krótkich tras miejskich lepszym wyborem jest 1.0 BlueMotion Technology, który łączy niskie zużycie z wygodą małego silnika.Zużycie paliwa Volkswagen Polo 2026 r. stanowi istotny czynnik decydujący o całkowitych kosztach eksploatacji. Przy wyborze konkretnego modelu warto zwrócić uwagę na liczbę dostępnych wersji oraz ich charakterystykę energetyczną.ZUŻYCIE PALIWA [L100KM] - SILNIKI BENZYNOWE VOLKSWAGEN POLO 2026
Volkswagen Polo - koszty zakupu, ceny rynkowe i korzyści finansowe
Cena podstawowa Volkswagen Polo w 2026 roku wynosi 65 990 zł, natomiast cena specjalna jest nieco wyższa i wynosi 66 590 zł. Najniższa cena towaru w okresie 30 dni przed obniżką wynosiła 65 990 zł, co pokazuje mechanizm reagowania na popyt i dostępność modeli w konkretnym salonie.
Maksymalna korzyść finansowa przy zakupie Volkswagen Polo w 2026 roku wynosi 8 710 zł. Ta kwota powstaje jako rezultat połączenia promocji, programów motoryzacyjnych oraz ewentualnych bonifikatów za wymianę starego samochodu. Przykładowo, przy zakupie wersji Polo Plus z ceną bazową 65 990 zł, aplikacja kodu promocyjnego, rabatu za starą maszynę 3 500 zł oraz bonu za rezerwację jazdy próbnej 2 370 zł daje łączną oszczędność 8 710 zł. Korzyść ta jest istotna z uwagi na wysoką konkurencyjność rynku samochodowego w 2026 roku.
Najniższa dostępna rata leasingu za Volkswagen Polo to 661 zł netto/m-c za wersję Life Plus, co obejmuje 36-miesięczny leasing bezwpłatny z opcją wykupu po 36 miesiącach. Kolejne wersje oferują wyższe raty: Polo Plus od 716 zł netto/m-c oraz Polo R-Line Plus od 873 zł netto/m-c. Te kwoty uwzględniają różnice w wyposażeniu i wartości pojazdu, a jednocześnie pozwalają przedsiębiorcom szybko skonfigurować ofertę online oraz skorzystać z dostępnej wyszukiwarki dla floty firmowej, co stanowi fundamentalną zaletę tej formy finansowania.
SilnikZużycie [l/100 km]Koszt 100 km [zł]Technologia1.0 BlueMotion 60KM4,838,23Benzyna1.2 TSI BlueMotion 90KM6,047,39Benzyna1.4 TDI BlueMotion 90KM4,641,65Diesel1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW5,045,21Diesel
Powyższa tabela przedstawia zużycie paliwa dla wszystkich dostępnych silników Volkswagen Polo 2026 roku, w tym silniki TSI oraz TDI z technologią BlueMotion, które charakteryzują się najniższymi emisjami spalin zgodnie z normą Euro 6d-TEMP. Najoszczędniejszym modelem jest 1.0 BlueMotion 60KM ze zużyciem 4,8 l/100 km, natomiast najdroższy pod względem kosztu eksploatacji jest 1.8 TSI 192KM z 8,1 l/100 km (koszt 64,71 zł/100 km). Różnice pomiędzy wersjami BlueMotion a standardowymi są znaczące, co ma bezpośredni wpływ na całkowite koszty eksploatacji.
Zaleca się skorzystanie z szybkiej konfiguracji online, aby uzyskać indywidualną wycenę uwzględniającą aktualne promocje oraz możliwość rezerwacji jazdy próbnej z bonem do 2 370 zł. Przedsiębiorcom rozważenie oferty dla floty firmowej, gdzie dodatkowe oszczędności można uzyskać dzięki specjalnym warunkom kredytowym i leasingowym, stanowi fundamentalny element planu finansowego. Warto przyjrzeć się ofertom różnych dealerów Volkswagen w regionie, ponieważ promocje mogą się różnić w zależności od lokalizacji i dostępności modeli, co może przynieść dodatkowe korzyści przy zakupie.
RATY LEASINGOWE DLA POSZCZEGÓLNYCH WERSJI VOLKSWAGEN POLO [ZŁM-C]
Volkswagen Polo Plus, R-Line Plus i Life Plus - różnice w wyposażeniu i cenie
Volkswagen Polo 2026 dostępny w trzech głównych wersjach podstawowych, które różnią się zarówno poziomem wyposażenia, jak i ceną. Life Plus okazuje się najprostszą wersją z podstawowym wyposażeniem, Polo Plus wprowadza dodatkowe udogodnienia, a R-Line Plus oferuje rozwiązania premium z wyższym komfortem jazdy.
Wersja Life Plus zaczyna się od 65 990 zł, co czyni ją najbardziej przystępną pod względem kosztów. Volkswagen Group R&D Center w Wolfsburgu stosuje normę ISO 9001:2015 dla zapewnienia jakości wyposażenia w tej wersji, a także PN-EN 13402 dotyczącą wykończenia wnętrza samochodów osobowych.
Polo Plus kosztuje 66 590 zł, a jego wyposażenie rozróżnia się przede wszystkim przyciemnianymi szybami oraz kamerą cofania, co stanowi istotną zaletę w codziennej eksploatacji. R-Line Plus natomiast oferuje najbogatszy zestaw opcji, z ratą leasingu od 873 zł netto/m-c, w tym obręcze 17 cali York ze stopu metali lekkich oraz lakier metaliczny w odcieniach srebra i złota.
| Cecha | Life Plus | Polo Plus | R-Line Plus |
|---|---|---|---|
| Cena | 65 990 zł | 66 590 zł | 873 zł/m-c leasing |
| Pojemność bagażnika | 351 l | 351 l | 1125 l |
| Przyciemniane szyby | Brak | Tak | Tak |
| Kamera cofania | Brak | Tak | Tak |
| Obręcze 17 cali York | Brak | Brak | Tak |
| Lakier metaliczny | Brak | Brak | Tak |
Wersja Life Plus charakteryzuje się podstawowym materiałem tapicerki - płóciennym z nadrukiem, gładkimi panelami ściennymi z tworzywa sztucznego oraz prostymi przyciskami na konsoli środkowej. Dla tego modelu dostępne są trzy podstawowe kolory lakieru: biały, czarny i szary, które spełniają wymogi normy ISO 14001:2015 dotyczącej trwałości lakieru w sekcji wykończenia zewnętrznego.
Polo Plus wprowadza miękkie tapicerki z jedwabiście wyglądających paneli oraz podświetlaną konsolę środkową z diodami LED, co podnosi komfort jazdy. Dostępne są dodatkowo dwa kolory: niebieski i czerwony, które uzupełniają ofertę bazową.
R-Line Plus oferuje skórzaną tapicerkę z grzebieniem, drewniane elementy na desce rozdzielczej oraz podświetlenie w kolorze białym. W tym modelu można wybrać lakier metaliczny w odcieniach srebra i złota, a także dodatkowo zamontować panoramiczny dach za 3 500 zł.
Wersja Polo Plus rozbudowuje pakiet bezpieczeństwa o czujnik martwego pola oraz system monitorowania ciśnienia w oponach, a także wyposaża się w przyciemniane szyby z tłumieniem UV. Systemy wspomagające kierowcę w tych wersjach szczególnie przydatne są w korkach i przy parkowaniu w miejskich warunkach, zgodnie z wytycznymi PN-EN 14387 dotyczącymi systemów wspomagających kierowcę.
R-Line Plus dodaje pakiet drogowy z podwyższonym zawieszeniem, czujniki parkowania przednie i tylne oraz adaptacyjne światła drogowe. Możliwość wyboru panoramicznego dachu oraz systemu wspomagania pasa ruchu dostępny w wersji Plus za 1 200 zł zwiększają komfort i bezpieczeństwo jazdy.
Różnica w pojemności bagażnika między wersją Life Plus (351 l) a R-Line Plus (1125 l po złożeniu tylnych siedzeń) przydaje się przy planowaniu dłuższych wyjazdów. Korzyść finansowa do 8 710 zł dostępna przy konfiguracji R-Line Plus stanowi dodatkowy argument dla zakupu tej wersji.
Volkswagen Polo Edition 50 - limitowana wersja jubileuszowa z 50-lecia modelu
Limitowana edycja Volkswagen Polo Edition 50 oferuje wyjątkowe rozwiązania techniczne i designu, które odróżniają ją od standardowej gamy modelu. Wersja ta łączy zaawansowane systemy wspomagające z charakterem kolekcjonerskim, zapewniając jednocześnie pełnowymiarową funkcjonalność codziennej eksploatacji.
Cena specjalna Volkswagen Polo Edition 50 wynosi 66 590 zł, podczas gdy cena towaru, określana jako minimalna w okresie 30 dni przed obniżką, wynosi 65 990 zł. Ten volkswagen polo 5 drzwi oferuje moc silnika w przedziale 80-116 KM, przy czym średnie zużycie paliwa dla dostępnych jednostek waha się od 5,2 do 6,0 l/100 km. Pojemność bagażnika w tej konfiguracji wynosi od 351 do 1125 litrów, w zależności od wybranej konfiguracji.
Edition 50 jest limitowaną, jubileuszową wersją z okazji 50-lecia modelu Volkswagen Polo. Dostępne są różne jednostki silnikowe, w tym benzynowe, diesle, a także hybrydowe i plug-in, choć dla wersji z technologią hybrydową i plug-in nie podano danych o zużyciu paliwa w podanej tabeli. Volkswagen Polo 2026 jako sedan 5-drzwiowy zapewnia wszystkie nowoczesne rozwiązania technologiczne w ramach tej specjalnej edycji.
Edition 50 oferuje reflektory IQ Light LED Matrix, które stanowią istotny element technologii oświetlenia w najnowszej generacji. Edition 50 pozwala na wybór panoramicznego dachu, co dodatkowo podnosi komfort i przestrzeń wewnętrzną pojazdu. Edition 50 jest limitowaną wersją jubileuszową, co czyni ją wyjątkową pod względem kolekcjonerskim.
| Jednostka silnikowa | Moc (KM) | Zużycie paliwa (l/100 km) | Napęd |
|---|---|---|---|
| 1.0 TSI | 95 | 5,2 | FWD |
| 1.0 TSI | 116 | 5,8 | FWD |
| 1.5 TSI | 130 | 6,0 | FWD |
| 1.6 TDI | 115 | 5,5 | FWD |
Wersja jubileuszowa różni się od standardowej gamy Polo m.in. wymienionymi wyżej rozwiązaniami technologicznymi oraz dodatkowymi akcesoriami dostępnymi w ramach konfiguracji dodatkowej. Wszystkie te elementy łączą się w specjalnej wersji premium, która stanowi fundamentalny krok w historii tego modelu.
Jakie są dostępne kolory w wersji jubileuszowej Volkswagen Polo Edition 50?
Wersja jubileuszowa oferuje szeroką gamę kolorów, w tym klasyczne odcienie czarnego, białego i szarego, a także charakterystyczne kolory wyróżniające się na tle standardowej gamy Volkswagen Polo 2026. Dostępne są także specjalne barwy dedykowane okazjom jubileuszowym, które dodatkowo podkreślają unikalność tej limitowanej edycji.
Czy Volkswagen Polo Edition 50 posiada dodatkowe akcesoria w porównaniu do standardowej wersji?
Tak, Edition 50 wyróżnia się całym zestawem dodatkowych akcesoriów, w tym specjalnym wykończeniem wnętrza, dodatkowymi elementami designu oraz unikalnymi oznaczeniami kolekcjonerskimi. Wersja ta łączy nowoczesne technologie LED z ręcznie wykonanymi detalami, które czynią ją wyjątkową zarówno pod względem funkcjonalności, jak i wartości kolekcjonerskiej.
Zaleca się sprawdzenie aktualnych cen w autoryzowanych salonach Volkswagen przed podjęciem decyzji o zakupie, ze względu na dynamiczne zmiany rynkowe. Przed zakupem warto skorzystać z szybkiej konfiguracji online dostępnej na stronie Volkswagen, co umożliwia szczegółowe zapoznanie się z dostępnymi opcjami. Rozważenie korzyści finansowych do 8 710 zł może znacząco obniżyć koszt zakupu tego modelu.
Redakcja x-Moto · wszystkie artykuły